Aktuality

 

Česká biopotravina roku 2021 – Biovíno roku

V této prestižní soutěži naše vína opět nezklamala a odnášíme si CELKOVÉHO ŠAMPIONA SOUTĚŽE na Rulandské modré 2018, výběr z hroznů a kromě toho další 4 zlaté a 2 stříbrné medaile.

DOVOLENÁ 2021

Dovolujeme si oznámit, že ve dnech 16.8.-29.8.2021 bude v našem vinařství celozávodní dovolená. Pokud si budete objednávat vína, prosím tedy nejpozději do 10.8.2021 tak, abychom je stihli vyexpedovat. Děkujeme za pochopení!

Víno ROSÉ 2020 v prodeji !

Vážení přátelé dobrého vína, ode dneška je v prodeji růžový Cabernet Sauvignon BIO 2020. Nalaďte si chuťové buňky na toto skvělé jarní víno, které oceníte právě teď u grilovaček a posléze u bazénu. Podrobnosti najdete na záložce Vína, zakoupit lze u nás, objednat mailem příp. telefonicky.

Frankovka 2020 nově v prodeji

Nově v prodeji pro milovníky červených vín je Frankovka 2020, moravské zemské víno, polosuchá. Možno zakoupit přímo v našem vinařství, otevřeno denně kromě neděle od 10,00-18,00 hod. Rádi vás zde uvidíme, ke koupi jsou samozřejmě i další naše vína, vřele doporučujeme naše Bublinky k jarnímu i letnímu grilování. Všechna vína najdete ve složce Vína.

BUBLINKY 2020

Vážení přátelé, máme pro vás potěšující novinku, oblíbené Bublinky jsou již zde. Ještě zatím bez etiket, nicméně to je otázka pár dnů, počítáme, že v prodeji budou cca v polovině března. Dnes proběhla degustace a zkonstatovala jsem, že jak Muškát moravský, tak ROSÉ CMO budou výborné nejenom k bazénu (takže si jej nutně kupovat nemusíte)!

Únor – suchý měsíc?

měsíc únor je údajně suchý měsíc, ale jak jsem někde četla, je alibismus jeden měsíc v roce nepít a zbytek ano. Proto vám vážení přátelé nabízíme nově v prodeji krásnou Pálavu 2019 ve výběru z hroznů, polosladkou. A když je ten suchý měsíc, co si takhle dát třeba naše Rulandské šedé 2019 v pozdním sběru – suché? Je vynikající!

Bílé

Rosé

Červené

Mošty

Speciální