Aktuality

 

Valentýn 2022

14. února se slaví svátek zamilovaných – Valentýn. Ať už je jeho původ jakýkoliv, ujal se i u nás a určitě máte někoho, koho by jste rádi obdarovali. Nachystali jsme pro Vás v akci valentýnské víno – naše Bublinky za mimořádně nízkou cenu! Buď si koupíte láhev samostatně (samozřejmě jakýkoliv počet) nebo upřednostníte DUO pack dárkové balení. Neváhejte, vínem rozhodně nikoho nezklamete.

Víte, co je to PET-NAT?

Nevíte? Přesný název je z fr. Pétillant-naturel, přírodně šumivé, je to netiché víno, které se vyrábí metodou „rurale“. Je vyrobené částečným kvašením v tanku (nebo sudu) a dokváší v láhvi pod korunkovým uzávěrem. Díky tomu je v něm minimum oxidu siřičitého, je nefiltrováno a je bez jiných přídavných stabilizátorů.
Toto víno je potřeba před konzumací hodně vychladit, před otvíráním netřepat a ihned nalévat do sklenic!
V naší nabídce najdete PET-NAT Veltlínské zelené a Cabernet Moravia ROSÉ oboje ročník 2021, objednat lze na našem e-shopu.

Vítáme vás v roce 2022

Vážení přátelé, rok 2021 je za námi a my jsme tu opět pro vás. Náš e-shop již funguje ve standardním režimu, můžete nás samozřejmě i navštívit osobně v běžné provozní době, tj. po-pá 9,00-16,00 hod. Věříme, že nám zachováte přízeň a těšíme se na vás!

PF 2022

Děkujeme vám za přízeň, kterou jste nám věnovali v roce 2021, přejeme všem krásné prožití svátků vánočních, pevné zdraví a pohodu a těšíme se opět na vás v roce 2022!

 

Vánoční otvírací doba

Vážení přátelé, naše vinařství bude v tomto roce otevřeno naposledy dne 22.12.2021, nicméně, abychom mohli garantovat dodání vín do Vánoc, je potřeba si objednat nejpozději do pátku 17.12.2021. Po tomto termínu již jedině osobní vyzvednutí. Následně budou objednávky vyřízeny po 6.1.2022. Platí to jak pro e-shop, tak pro písemné objednávky. Děkujeme za pochopení, rádi bychom si svátky klidu a míru také užili:-)

Výhodný vánoční set

Nemáte ještě dárek pro své nejbližší? Darujte náš dárkový set – balení 2 ks našeho historicky prvního sektu v krásné dřevěné krabičce. Najdete na záložce e-shop v sekci Vánoční edice. Pokud si objednáte do konce příštího týdne, tj. do 17.12.2021, garantujeme jeho dodání do Vánoc.

Vánoce jsou již za dveřmi!

Nevíte, co nadělit svým nejbližším a známým? Prohlédněte si náš e-shop, máme pro vás krásné dárkové kazety s vánočním příběhem, které jistě potěší všechny milovníky vína, můžete si také nakombinovat vína do našich dárkových krabiček – DUO/SINGL dle libosti. Vše odesíláme obratem.

Mladé víno již v prodeji!!!

Naše Mladé víno je  již v prodeji. Máme pro vás krásný, suchý Irsai Oliver 2021 Elenka, jakostní odrůdové víno. Název vína nese jméno malé dcerky pana Bindera, která si zamilovala chuť těchto hroznů. Jedná se o velice oblíbenou a typickou odrůdu právě pro výrobu mladého vína. Toto víno si můžete zakoupit u nás, nebo na našem e-shopu.

Česká biopotravina roku 2021 – Biovíno roku

V této prestižní soutěži naše vína opět nezklamala a odnášíme si CELKOVÉHO ŠAMPIONA SOUTĚŽE na Rulandské modré 2018, výběr z hroznů a kromě toho další 4 zlaté a 2 stříbrné medaile.